Nezávazná žádost o půjčku

Jak probíhá žádost o půjčku

Vše zvládnete vyřídit pohodlně online během několika minut. Po vyplnění žádosti vás v co nejkratší době bude kontaktovat náš zákaznický servis. Pokud jste nový klient, tak máte u nás první půjčku zdarma. Zároveň vám přijde na e-mail smlouva, kterou vytisknete a podepsanou nám zašlete nazpět. Nemáte-li tiskárnu, tak vám pošleme smlouvu v neoznačené diskrétní obálce poštou. Následně vám posíláme obratem peníze na účet, zpravidal tak mají klienti peníze na účtu druhý den od podání žádosti.

Rychlá půjčka do výplaty

Máte-li zájem o půjčku, nebo se chcete pouze informovat o možnostech poskytnutí půjčky, vyplňte nezávaznou žádost. Ozve se Vám náš pracovník a všechno Vám vysvětlí, případně s Vámi probere možnosti poskytnutí půjčky.

Půjčku poskytuje česká společnost Perfect Money s.r.o. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí, která na trhu půjček funguje již skutečně dlouho. Jen díky dlouholetým zkušenostem si společnost Perfect Money s.r.o. mohla vybudovat tak dobré jméno a know-how. O kvalitách služeb společnosti Perfect Money s.r.o. hovoří i spokojení klienti, kteří se k Perfect Money s.r.o. v případě potřeby často vracejí.

Půjčka bez ručení a bez zástavy

Naše půjčka je tak trochu jiná, než ostatní půjčky. Rychlá půjčka do výplaty je expresní půjčka, která po nikom nevyžaduje ani ručitele a ani zástavu. Půjčka bez zástavy v kombinaci s rychlostí vyřízení, které naše půjčka nabízí, je na poli finančních produktů takový malý unikát. Společnost Perfect Money s.r.o. staví vztah s klientem především na vzájemné důvěře a tak po nikom nevyžaduje ani ručení, ani zástavu.

Rychlá půjčka do výplaty a první půjčka zdarma

Půjčíme vám expresně, bez skrytých poplatků, bez zbytečného papírování a bez nutnosti chodit na pobočky.

První půjčka zdarma

První půjčka zdarma

První půjčka zdarma pro nové klienty, to je u nás zcela samozřejmý bonus. Využijte naší akční nabídky a půjčte si ještě dnes.

Půjčka bez ručení

Půjčka bez ručení

U nás ručitele nepotřebujete, naše půjčka je totiž bez ručení a bez zástavy. Dokonce se vás nikdo nebude ani ptát, na co peníze chcete.

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Naše půjčka je opravdu velmi rychlá, většina žadatelů má totiž peníze na svém účtu již druhý den od podání žádosti o naši online půjčku.

Dnešní statistika

Dnes 28/02/2017 04:07:42

36 žádostí o půjčku

Schváleno 27 žádostí o půjčku

Nejschvalovanější půjčka

Naše půjčka je jedná z nejschvalovanjších půjček u nás. Šanci má opravdu každý. Uspět s žádostí může i ten, komu žádost jiné společnosti nebo banky zamítly. Zažádejte si o půjčku ještě dnes!

Požádat o rychlou půjčku

Podmínky naší půjčky a časté dotazy

Kolik si mohu půjčit?

Kolik si mohu půjčit?

Nový i stávající klient si může půjčit 1000 - 5000 Kč. Nový klient má první půjčku zcela zdarma - tedy bez poplatků a úroků. Je třeba však půjčku splatit v termínu splatnosti.

Je třeba někam chodit něco podepisovat?

Je třeba někam chodit něco podepisovat?

Ne, nemusíte vůbec nikam chodit nic podepisovat. Naše půjčka je bez zbytečného papírování. Pouze nový klient musí odeslat poštou smlouvu. Smlouvu odesíláme e-mailem, pokud klient nemá tiskárnu, tak ji může obdržet poštou v diskrétní obálce.

Jak půjčku splatím?

Jak půjčku splatím?

Jednoduše na účet společnosti Perfect Money s.r.o. Veškeré instrukce vám přijdou na e-mail a také SMS zprávou na váš telefon uvedený v žádosti o půjčku.

Co když nemohu splatit v termínu splátky?

Co když nemohu splatit v termínu splátky?

Nebojte, i toto lz řešit. Termín splatnosti lze prodloužit a to až 2x. Je ale důležité řešit podobné případy vždy zavčas. Stačí nás kontaktovat na infolince a domluvit se na prodloužení splátky.

Je třeba platit registrační poplatek?

Je třeba platit registrační poplatek?

Ne, předem nezaplatíte ani korunu. Naše půjčka je bez 1 Kč předem. Tedy bez registračních poplatků a bez ověřovacího poplatku 1 Kč. Jen díky tomu si můžeme dovolit tak rychlé vyřízení půjčky.

Kolik stojí volání na vaši infolinku?

Kolik stojí volání na vaši infolinku?

Naše infolinka se řídí běžnými tarify. Není to žádná předražená linka, takže se nemusíte obávat, že se dovoláte na drahé telefonní číslo - jde o klasickou infolinku běžného tarifu.

Zavazuje k něčemu první půjčka zdarma?

Zavazuje k něčemu první půjčka zdarma?

Ne, první půjčku máte zdarma a k ničemu vás nezavazuje. Není podmíněna dalšími půjčkami, pouze ji musíte řádně v termínu splatit.

Musím odesílat smlouvu i u druhé žádosti?

Musím odesílat smlouvu i u druhé žádosti?

Ne, u dalších žádosti již smlouvu nemusíte odesílat. Smlouva je vyžadována pouze u nových klientů. U opakované půjčky již není třeba. To urychluje proces získání půjčky.

Další půjčky

Kontakt

Perfect Money s.r.o.

Neumannova 1453/28

Praha 5 156 00

IČ: 24 77 48 98

E-mail: info@perfect-money.cz

Tel.: 211 221 421

Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173259

Požádat o rychlou půjčku